NAŠE SLUŽBY

STĚHOVÁNÍ

Ke stěhování používáme 2 vozy s hydraulickou plošinou.

STĚHOVÁNÍ BEZ AUTA

Stěhování v objektu - např. stěhujete-li se ze vchodu do vchodu nebo z patra do patra apod. Možno objednat jednoho či více stěhováků, kteří se ve smluvený čas dostaví na určené místo a pomohou Vám se stěhováním.

DOPRAVA ZBOŽÍ Z OBCHODU

Vyzvedneme Vám v obchodě zakoupený nábytek a dovezeme jej na místo určení. Užitková hmotnost vozidla do 1500 kg.

OBALOVÉ MATERIÁLY NA STĚHOVÁNÍ

Strečová či bublinková fólie a krabice na stěhování. Do fólie balíme na místě, kdežto krabice Vám zapůjčíme a rádi dodáme předem na smluvené místo.

STREČOVÁ FÓLIE

Všestranné využití, hodí se jak k obalení nábytku a domácích spotřebičů, tak i drobností jako jsou časopisy a knihy. Ochrání před prachem a vlhkostí a samozřejmě proti oděru. Ochrání proti rozsypání - zafixuje a nahradí tak vázací pásky a pytle.

BUBLINKOVÁ FÓLIE

Ochrání proti otřesu, vlhkosti a prachu. Ideální pro křehké věci jako např. sklo, porcelán, nábytek, elektronika a domácí spotřebiče.

LEPICÍ PÁSKA

Základní obalový a fixační materiál. Vhodné pro přelepování krabic a obalů, ale i např. k přelepení zásuvek u komody nebo vitrín.

KRABICE

Dají se popisovat, což napomáhá udržovat přehled ve věcech. Slouží k přenosu věcí bez poškození. Široké spektrum využití - ideální pro již zabalené drobné předměty, ale i pro nádobí, dekorace, lampičky apod. Chrání před poškozením a prachem.

VYKLÍZENÍ

Nabízíme vyklízecí práce všech bytových a nebytových prostor - vyklízíme byty, půdy, sklepy, chodby, zahrady, pozemky, firmy, kanceláře a další, k čemuž zajistíme dopravu veškerého odpadu do sběrného dvora a zprostředkujeme tak jeho likvidaci.

Odvezeme na sběrný dvůr nebo na skládku: starý nábytek, lednici, televizi, monitor, počítač, pračku, rádio, sporák, mikrovlnku, video, atd. zkrátka cokoliv, co Vám doma překáží nebo už dosloužilo.

PŘISTAVENÍ KONTEJNERU

Po domluvě jsme schopni zajistit přistavení kontejneru. Odvezeme suť, odpad, vybourané jádro z rekontrukce bytu apod. Kontejner nabízíme samostatně nebo s pomocí našich zaměstnanců - případně úklid vykonají úplně sami. Vše závisí na domluvě :-)